Yeditepe Üniversitesi ARGE ve Analiz Merkezi olarak, risk bazlı çalışma ve kalite sistemimiz sayesinde uzun ve yorucu bir çalışma süreci sonucunda OECD Good Laboratory Practice (GLP) Uygunluk Beyanı belgemizi aldığımızı sizlerle paylaşmaktan onur duyuyoruz. İyi Laboratuvar Uygulamaları (GLP) Uygunluk Beyanı belgemiz ile; analizlerimizde üretilen verilerin kalitesi, veri bütünlüğü ve geçerliliği uluslararası düzeyde onaylanmış oldu. Bu başarımızla birlikte, ülkemiz adına büyük ve önemli bir adım atmanın gururunu yaşıyoruz.

OECD Good Laboratory Practice (GLP) Uygunluk Beyanı için çalıştığımız bu süreçte; sürdürülebilir bir sistem kurmanın ve doğru işbirlikçileri belirlemenin her şeyden önemli olduğunu bir defa daha görmüş olduk. Analitik çalışma sonuçlarına sadece kâğıt gözüyle bakmayan siz değerli paydaşlarımızla, çözüme yönelik ve iyileştirici değerlendirmeler yaparak, uzun yıllar birlikte çalışıp, karşılıklı büyümeyi hedefliyoruz.

Yeditepe Üniversitesi ARGE ve Analiz Merkezi (YÜ-AGAM)’nin inovatif bakış açısı ile, kalite kontrol çalışmalarınızda yenilik zamanı diyoruz…

OECD GLP CERTIFICATE